به وب سایت پند سرویس خوش آمدید.
تلفن تماس ۰۲۱۲۲۳۰۹۶۰۰
ساعات کاری

شنبه - چهارشنبه at 8:00 - 18:00

آدرس

تهران – خیابان شهید بهشتی
ابتدای خیابان سرافراز - برج دریای نور - طبقه اول واحد 105

درباره ی ما

معرفی

پند سرویس در سال 1372 به عنوان عضوی از خانواده گروه صنعتی پند آغاز بکار کرد . در ابتدا، این شرکت صرفا خدمات خود را در قالب ارائه خدمات گارانتی و تعمیرات مربوط به تجهیزات فروخته شده توسط گروه صنعتی پند ارائه می نمود با گذشت زمان و همزمان با افزایش توانمندی های مجموعه اقدام به گشترس ارائه ت سرویس و نگهداری به کلیه محصولات توزین الکترونیک نمود که تا امروز نیز ادامه دارد .

تمایز ما ، ربع قرن تجربه ارائه خدمات نوین

شرکت پند سرویس با دارا بودن 22 سال تجربه در ارائه خدمات فنی و مهندسی محصولات توزین الکترونیکی ، مفتخر به در اختیار داشتن مجموعه 50 نفره از مهندسین و تکنسین های خبره می باشد .

این شرکت با گرد آوری مجموعه ایی از زبده ترین متخصصین فنی ، مدعی دارا بودن بزرگترین و پیشرفته ترین واحد خدمات پس از فروش کشور داین زمینه می باشد .

پند سرویس با ارائه خدمات سرویس و نگهداری بموقع و با کیفیت از بروز صدمات و خسارات به تجهیزات جلوگیری نموده و هزینه ناشی از عدم کارکرد آنها را کاهش می دهد . همچنین با انجام کالیبراسیون دوره ای و اخذ گواهی استاندارد از صحت عملکرد آنها اطمینان حاصل می نماید .

پند سرویس با آموزش و گسترش نمایندگی خدمات پس از فروش خود در اقصی نقات کشور سعی در ارائه خدماتی سریع و استاندارد به کلیه مشتریان خود نموده است .

این شرکت تلاش کرده تا به استقرار سیستم های مدیریت کیفیت ، خدمات نوین سرویس و نگهداری را همزمان با احترام و اعتقاد به مشتری مداری و کاهش هزینه های مشتری ارائه نماید .

گواهینامه ها